Szybki kontakt:
tel.: 33 857 70 99
e-mail: biuro@kg-industry.pl

 
 

OBRÓBKA SKRAWANIEM CNC  |  OFERTA

Bogaty park maszynowy oraz duże doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem pozwala nam złożyć Państwu bardzo bogatą i obszerną ofertę, produkcji detali, na centrach tokarskich CNC, frezarkach CNC, drążarkach CNC, szlifierkach.

Nasze detale charakteryzują się wysoką jakością i dokładnością. Wyroby wykonujemy na podstawie dostarczonego wzoru detalu lub według dokumentacji konstrukcyjnej z materiałów takich jak stal nierdzewna, kwasoodporna, żaroodporna, mosiądz, miedz, brąz, aluminium, stali zwykłych, stopowych, narzędziowych, automatowych i tworzyw sztucznych.

Wykonujemy zarówno krótkie serie jak też produkcje seryjne od prostych mało odpowiedzialnych wyrobów, po detale złożone, wyroby wymagające dużej dokładności wykonania, gładkich powierzchni, i wielu operacji.

Wieloletnie doświadczenie w obróbce stalowych odkuwek matrycowych obrabianych zarówno na frezarkach CNC i tokarkach CNC pozwala na szybkie uruchomienie obróbki nowych detali w oparciu o przyrządy projektowane i wykonywane w naszym zakładzie.

W celu zapewnienia jak najwyższej jakości dostarczanych produktów dysponujemy własnym laboratorium pomiarowym wyposażonym we współrzędnościową maszynę pomiarową 3D.
Laboratorium wyposażone jest również w szereg urządzeń pomiarowych i kontrolnych.

Dysponując zaawansowanym oprogramowaniem do porównywania przestrzennego jesteśmy w stanie niezwykle dokładnie konfrontować osiągnięte parametry produktów z założeniami modelowymi.

Produkujemy w oparciu o zintegrowany system zarządzania jakością ISO 9001-2009 zapewniający wysoką jakość produktów i usług.

 
 
Aktualności

04.05.2015
Zmiana formy prawnej przedsiębiorstwa, w wyniku czego powstaje KG Industry spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa.

30.06.2014
Osoba poszukwiana na stanowisko pracy: drążacz (czytaj więcej...)

30.06.2014
Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu drążarki sterowanej numerycznie (czytaj więcej...)

30.06.2014
Osoba poszukwiana na stanowisko pracy: frezer (czytaj więcej...)

30.06.2014
Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu frezarki sterowanej numerycznie (czytaj więcej...)

15.11.2013
Osoba poszukwiana na stanowisko pracy: elektrodrążacz / drążacz (czytaj więcej...)

12.11.2013
Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu wycinarki drutowej (czytaj więcej...)

 
Jak do nas dojechać?
 
 
 

toczenie CNC, frezowanie CNC, narzędziownia, wykrojniki, obróbka skrawaniem cnc, przetwórstwo tworzyw sztucznych, formy wtryskowe, Ustroń, Bielsko Biała, Cieszyn, śląsk

 

Strona główna    |    O firmie   |    Oferta   |    Park maszynowy   |    Galeria zdjęć   |    Kontakt

WWW Design 2013-2021. This page was created by Łukasz Staniek. Projektowanie stron i pozycjonowanie - Spider Design.
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.