Szybki kontakt:
tel.: 33 857 70 99
e-mail: biuro@kg-industry.pl

 
 

O FIRMIE

KG Industry spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa, powstała po przekształceniu przedsiębiorstwa o nazwie Firma Kuś Ewa Kuś działającego od 1988 roku.

Pierwszy okres działalności firmy to produkcja elementów gumowych. W kolejnych latach działalność zostaje poszerzona o obróbkę skrawaniem, a z czasem w wyniku prywatyzacji wydziału narzędziowego Fabryki Automatyki Chłodniczej FACH, firma przejmuje maszyny wraz z kadrą doświadczonej załogi, w ten sposób powstaje trzeci filar obecnie działającego przedsiębiorstwa-wydział narzędziowy.

Nieustannie jesteśmy nastawieni na rozwój, w związku z tym co roku kierujemy duże nakłady finansowe na nowe inwestycje poprawiające naszą pozycję i uznanie na bardzo wymagającym rynku. Dzięki tym działaniom stale podnosimy jakość wykonywanych produktów i usług.

Nasze ostatnie inwestycje skierowane w podwyższenie jakości to wprowadzenie system zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2000 oraz utworzenie własnego laboratorium pomiarowego.

Ponad 25 lat obecności na rynku, pozytywne opinie Kontrahentów oraz wysoka jakość naszych wyrobów i usług świadczą o naszej rzetelności i profesjonalizmie.

 
 
Aktualności

04.05.2015
Zmiana formy prawnej przedsiębiorstwa, w wyniku czego powstaje KG Industry spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa.

30.06.2014
Osoba poszukwiana na stanowisko pracy: drążacz (czytaj więcej...)

30.06.2014
Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu drążarki sterowanej numerycznie (czytaj więcej...)

30.06.2014
Osoba poszukwiana na stanowisko pracy: frezer (czytaj więcej...)

30.06.2014
Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu frezarki sterowanej numerycznie (czytaj więcej...)

15.11.2013
Osoba poszukwiana na stanowisko pracy: elektrodrążacz / drążacz (czytaj więcej...)

12.11.2013
Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu wycinarki drutowej (czytaj więcej...)

 
Jak do nas dojechać?
 
 
 

toczenie CNC, frezowanie CNC, narzędziownia, wykrojniki, obróbka skrawaniem cnc, przetwórstwo tworzyw sztucznych, formy wtryskowe, Ustroń, Bielsko Biała, Cieszyn, śląsk

 

Strona główna    |    O firmie   |    Oferta   |    Park maszynowy   |    Galeria zdjęć   |    Kontakt

WWW Design 2013-2021. This page was created by Łukasz Staniek. Projektowanie stron i pozycjonowanie - Spider Design.
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.